Ένα ιδιαίτερο σκηνικό παρακολουθήσαμε κατά τη διάρκεια του Σεντ Μίρεν-Ρέιντζερς, για την 34η αγωνιστική του σκωτσέζικου πρωταθλήματος!

Ακολουθήστε μας στο Google news

Το είδαμε και στον Κύπρο πριν μερικές εβδομάδες – Ο Φελλάς είχε αποβάλει ένα από τα ball boy στον αγώνα της Καρμιώτισσας με την Δόξα!

Συγκεκριμένα, στο 8ο λεπτό της αναμέτρησης, ένα ballboy των γηπεδούχων πέταξε την μπάλα μακριά από τον ποδοσφαιριστή των φιλοξενούμενων που πήγε να εκτελέσει ένα πλάγιο άουτ.

Εμφανώς εκνευρισμένος, ο διαιτητής εισηγήθηκε την αποβολή του, με την τηλεοπτική κάλυψη να δείχνει τον πιτσιρικά να αποχωρεί από τον αγωνιστικό χώρο λίγα λεπτά αργότερα!

12/05 @ 20:10

Λύγισε τη Θέλτα και αγκάλιασε το Champions League η Ατλέτικο!

Λύτρωσε την Ατλέτικο με γκολάρα στο 84’ κόντρα στη Θέλτα ο Ντε Πολ, με τους «ροχιμπλάνκος» να αγκαλιάζουν το... σεντόνι.

Liga Portugal: Ανέβηκαν Σάντα Κλάρα και Νασιονάλ-ThemaSports
12/05 @ 20:03

Liga Portugal: Ανέβηκαν Σάντα Κλάρα και Νασιονάλ

Την επιστροφή τους στην Liga Portugal πανηγυρίζουν Σάντα Κλάρα και Νασιονάλ.

Διέλυσε την Ντάρμσταντ με εξάρα και φώναξε παρών για Ευρώπη η Χοφενχάιμ-ThemaSports
12/05 @ 19:19

Διέλυσε την Ντάρμσταντ με εξάρα και φώναξε παρών για Ευρώπη η Χοφενχάιμ

Η Χοφενχάιμ νίκησε με το ευρύ 6-0 την -εδώ και αρκετό καιρό- υποβιβασμένη, Ντάρμσταντ και στην τελευταία αγωνιστική θα τα παίξει όλα για όλα με την Μπάγερν Μονάχου για ευρωπαϊκό εισιτήριο.

Κουλούρια και... ανοιχτοί λογαριασμοί και για Γουέστ Μπρομ και Σαουθάμπτον-ThemaSports
12/05 @ 18:49

Κουλούρια και... ανοιχτοί λογαριασμοί και για Γουέστ Μπρομ και Σαουθάμπτον

Γουέστ Μπρομ και Σαουθάμπτον έμειναν στο 0-0, με την πρόκριση στον τελικό των playoffs της Championship να κρίνεται στη ρεβάνς.

Δέχθηκε την ανατροπή από τη Τζένοα και έμπλεξε για τα καλά η Σασουόλο!-ThemaSports
12/05 @ 18:36

Δέχθηκε την ανατροπή από τη Τζένοα και έμπλεξε για τα καλά η Σασουόλο!

Τεράστια ευκαιρία να βγει από τη ζώνη του υποβιβασμού σπατάλησε το απόγευμα της Κυριακής (12/05) η Σασουόλο, η οποία ηττήθηκε και μάλιστα με ανατροπή από τη Τζένοα (2-1), στο πλαίσιο της 36ης αγωνιστικής της Serie A.

ΟΝΕΙΡΙΚΟ ντεμπούτο στο Καμπιονάτο με γκολ και... διπλό για Ζάνο Σάββα! (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports